Her zaman televizyonda izlediğiniz, zekalarına ve becerilerine hayran kaldığınız muhteşem yunuslara artık hayallerinizdeki kadar yakın olabilirsiniz! DolphinLand'da, sevimli yunusları yakından görmekle kalmayıp onlara dokunmak, onlarla fotoğraf çektirmek, yunuslarla yüzmek isteyenler bu isteklerini gerçekleştirebiliyor.
 
 
Gösteriden Kareler
 
» Gösteriden bir kare
» Yunuslarla yüzme
» Akıllı yunuslar
 
   
 
Yunus Gösterileri Grup Rezervasyon Formu
 
Yunus gösterilerine minimum 20 kişiden oluşan grup rezervasyonu yaptırmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Bilgileriniz tarafımıza ulaşır ulaşmaz yetkili arkadaşlarımız size, belirttiğiniz telefon numarasından dönüş yapacak ve teyit alacaklardır. NOT: Biz acente olarak yoğun sezonda geri maillere veya telefona cevap verme garantisi verimiyoruz.
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
 
Telefon Numaranız
Transfer Yeri
       
Katılma Tarihi
Katılımcı Sayısı
Ekli Mesajınız
Bilgilerin bana ait olduğunu teyit ederim.

Gösteri Merkezi Adres :
Dumlupınar Bulvarı Konyaaltı Koruluğu yanı Konyaaltı - Antalya
   
   
Grup Rezervasyon Email:
info@ikia.ltd
   
Yetkili Satış Acentesi :
İKİA Turizm - Turville Seyahat Acentesi
   

NOT: Okul gezisi, şirket gezisi vb. şeklinde grup olarak katılmak isteyenler için grup indirimi mevcuttur. Grup taleplerinizi Grup Rezervasyon veya İletişim Bilgileri sayfalarındaki iletişim bilgilerimizden bize bildiriniz.

 
 
 

Copyright © 2011 Antalya Gezi Sitesi Tüm Hakları Saklıdır. Sitede yer alan bilgi ve görsel ögeler sezona ve tarihe göre değişebilmekte ve bilgilendirme amaçlı olup, en güncel bilgi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşmanız tavsiye edilir.

Anasayfa | Yunus Gösteri Programı | Fotoğraf Galerisi | Gösteri Ücretleri | DolphinLand Nerede ? | Grup Rezervasyon | İletişim Bilgileri